Hakkımızda


Firmamız 2011 yılında KURABİYETAT markasıyla İstanbulda Tatlı kurabiye, tuzlu kurabiye ve kuru pasta imalatı ile faaliyete başlamıştır. Günlük 6 ton işleme kapasitesiyle hizmet veren firmamız gelen yoğun talepler neticesinde üretim kapasitesini artırmış, gerekli makine parkuru ve yetişmiş personeli ile sektörde yerini almıştır.

Firmamızın öncelikli hedefi en kaliteliyi, en estetiği, zamanında ve makul fiyatlarla sunmaktır.Müşterilerimiz açısından fiyat kalite ve güvenecekleri ürünler sunan, devamlı iş yapmak istenen kurumsal kültüre sahip bir firmayız. Değişen müşteri ihtiyaçlarını ve rekabet koşullarını hızla algılayıp satış ve pazarlama stratejilerimizi buna uygun olarak hayata geçiriyoruz.

Süregelen bir başarı için gerekli, yönetim ve kontrol sistemlerini tatbik ederek, Zorlu bir çalışma, doğru bir yapı ve doğru planlanmış bir süreç ile firmamızı sektörün öncü bir kuruluşu yapmak için önümüzde önemli bir yol haritası oluşturmak öncelikli hedeflerimizdir.Bizlere verdiğiniz destek için sizlere teşekkür ederiz.

Ürünlerimiz, Ayrıca Tüm  CARREFOURSA  Mağazalarında.